Megoldott

Beszakadt járdaburkolat

A megjelölt helyszínen -legalább 2 éve már- be van szakadva az egyik csatornafedél mellet/a sarkánál a járda burkolata.
Gyalogosoknak, de rollerezőknek, babakocsit tolóknak vagy kisgyerekeknek is veszélyes!
Kérjük mielőbbi javítását!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széteső fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bezerédi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére