Megoldott

Összefirkált vasúti megálló

Az új aquincumi vasúti megállót összefirkálták. Kérjük a letisztítását, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra lehet állítani, mert amennyit a HÉV-ről láttam, lépcsőket, oldalfalakat...stb., megtisztították. Azóta kamerák is fel lettek szerelve, mondjuk nálunk csak a díszlet része, elrettentésre alkalmatlanok.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb március 13.-án küldtük újra, de most ismételten újraküldtem.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelezzenek vissza, hogy az ismételt bejelentés megtörtént-e. Köszönöm!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra, köszönöm!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem lehet megbecsülni a szépet és a jót?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére