Megoldott

Kátyú a jelölt helyen, hónapok óta

A képeken látható kátyú hónapok óta kijavítatlanul keseríti meg sok autós életét.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 99

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Beletömködtek a lyukba némi aszfaltot, így mondhatjuk, hogy megoldódott. Magyarországon, már ez is valami....
    Köszönöm a segítséget.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 2021. augusztus 18.-án kelt levelét köszönettel megkaptunk.

    Az említett út szakaszt megvizsgáltunk, és jeleztünk az áruház karbantartási részlegének, hogy intézkedjenek a m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Auchan"-ra.

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv, mivel ezek leráztak, kérem küldjék el oda ahol foglalkoznak is a dologgal, nem másra mutogatnak. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékszaggató kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Perc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a keréknyomban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Domoszló útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére