Megoldott

Szakadt vasháló kerítés

A Miklós téri játszótér, déli (Sejemgombojító felőli) oldalán a kerítést megrongált állapotban van. Jónéhány vasháló szál áll ki belőle. Ez veszélyes és a gyerkőcök akár még ki is tudnak mászni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Miklós tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00087566 számú megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, mint ahogyan azt korábbi augusztus 17-én kelt válaszlevelünkben írtuk a kerítést kollégáink megjavították....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. augusztus 10
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Szombathelyi Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehulló faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére