Megoldott

Naphegy utca - Kereszt utca nyilvános wc

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.08.23.
Önkormányzati válasz:
"A Főkerttől kapott tájékoztatás alapján a hetekben a WC átadásra került az FCSM (Fővárosi Csatornázási Művek) felé.
A WC ügyével kapcsolatban az FCSM Zrt tud bővebb felvilágosítást adni, mivel az üzemeltetést nem a Budavári Önkormányzat végzi."

-------------------
A Naphegy utca - Kereszt utca kereszteződésénél lévő Tabán játszótér nyilvános wc-je nem működik és gyűlölködő graffiti van a falára fújva.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budapest

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen található
    nyilvános illemhely műszaki hibáját elhárítottuk és a feliratot
    eltávolítottuk. Az illemhely zavartalanul üzemel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Naphegy utca - Kereszt utca kereszteződésénél lévő Tabán játszótér nyilvános wc-je nem működik és gyűlölködő graffiti van a falára fújva."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.08.23. Önkormányzati válasz: "A Főkerttől kapott tájékoztatás alapján a hetekben a WC átadásra került az FCSM (Fővárosi Csatornázási Művek) f...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Főkerttől kapott tájékoztatás alapján a hetekben a WC átadásra került az FCSM (Fővárosi Csatornázási Művek) felé.
    A WC ügyével kapcsolatban az FCSM Zrt tud bővebb felvilágosítást
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Jelzett WC fenntartója a Főkert Zrt.
    Bejelentését továbbítottuk a Főkert Zrt. felé.

    Köszönjük jelzését.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ismeretlen süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mátyás király játszótér csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére