Megoldásra vár

Járhatatlan járda

A Magyar utca 92. előtti járdát teljesen benőtték a növények, nem lehet rajta keresztülmenni.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Magyar u. 92

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy a szükséges intézkedéseket köztisztasági hatósági eljárás keretében megtesszük.
    Tisztelettel:
    Bp. Főv. XX.ker. Polgármesteri Hivatal
    Váro...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Csaba
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Dobos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festék a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére