Megoldott

Beszakadt fedlap a Széher úton

FRISSÍTÉS 2021.08.18.:
A fedlapot valóban cserélték, de ez inkább félkésznek, vagy hanyagnak tűnik. A szalagozás kint maradt, a fedlap sarka kiáll, alatta meg lyuk van.
--------------------------------------

A Széher út 65 előtt beszakadt a fedlap (Telekom?).
Kérem javítsák, mert balesetveszélyes és már van aki kukának használja.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széher út 65

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széher út 65 előtt beszakadt a fedlap (Telekom?). Kérem javítsák, mert balesetveszélyes és már van aki kukának használja. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.08.18.: A fedlapot valóban cserélték, de ez inkább félkésznek, vagy hanyagnak tűnik. A szalagozás kint maradt, a fedlap sarka kiáll, alatta meg lyuk van. -------...

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapot valóban cserélték, de ez inkább félkésznek, vagy hanyagnak tűnik. A szalagozás kint maradt, a fedlap sarka kiáll, alatta meg lyuk van.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva, szalaggal körbekerítve.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    A Telekom aknafedele botlásveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szász Károly utca (II. kerület)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Kidőlő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Majális utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére