Megerősítésre vár

Döglött állat

Döglött galamb

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1111-Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Vágó Miklós visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A galamb tetem eltüntetéséről intézkedtem! Tisztelettel: Kozma Levente igazgató
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Vágó Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére