Válaszra vár

Kiszáradt fák

Az épülő Mol torony környéke borzasztó elhanyagolt, gazos, ráadásul két új fácska kiszáradt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Wagner Krisztina!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-92726/2021-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 11., szerda 11:09
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Wagner Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére