Megoldott

Digi kábel fektetése

Anonim Járókelő

A Digi kábel fektetését követően a keresztül vágott járdák nem lettek visszaaszfaltozva. Többek között a Nagy Lajos király útja 35 és 37 közötti épületeknél lévő útszakaszon sem, valamint a Nagy Lajos király útja és a Fogarasi út kereszteződésénél a medencés bolt előtt sem.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 37a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkeszult.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyúk a felüljáró tetején

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út / Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére