Megerősítésre vár

Eltűnt a járda

Frissítés 2021.08.03.
Városgazda válasza: "a járdán való közlekedés akadályoztatása magáningatlanról kilógó eperfák okozzák. Ebben az esetben az illetékes Önkormányzatnak kell a tulajdonost felszólítani a közterület rendbe tételére."

-----

Tisztelt Illetékes!

A XVIII. kerületi Háromház utcában a Rózsa utca kereszteződésénél a növényzet annyira benőtte a járdát, hogy az teljesen eltűnt. Kérem, szíveskedjenek a növényzetet visszavágni, vagy szólítsák fel erre az ingatlan tulajdonosát!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Háromház u. 9

Hozzászólások

  • Fónai Kende visszajelzésére vár.

  • XVIII Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Az igen XD
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 13/561-1/2021 iktatószámon ékrkeztetett bejelentésére a következő választ adjuk.
    Leírása alapján a Háromház utca 9. szám előtt a benőtt növényzet miatt nem lehet a gyalogoso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A XVIII. kerületi Háromház utcában a Rózsa utca kereszteződésénél a növényzet annyira benőtte a járdát, hogy...

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők.hu!

    Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a lenti bejelentés alapján, Kertészeti Osztályunk művezetője volt kint a tárgyi helyszínen.
    Megállapította, hogy a járdán való közlekedés akad
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldfelületen parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spongya Róbert
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Csontváry Kosztka Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Tarkő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Járda rossz állapotban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: FŐKERT
    Ferihegyi Repülőtérre vezető út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére