Válaszra vár

Megbontott furgon

Tisztelt Illetékes!

A XVIII. kerületi Háromház utcában a Rózsa utca kereszteződésénél található a képen látható, megbontott furgon. Kérem, szíveskedjenek elszállítani vagy a tulajdonossal elszállíttatni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Háromház u. 9

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott MOL Bubi kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használaton kívüli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Maláta utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére