Válaszra vár

Letarolt zebra

Tisztelt Illetékes!

Soroksáron az IKEA és OBI közötti zebra nagyon rossz állapotban van, az oszlopok és táblák leestek, kidőltek vagy össze-vissza állnak. Kérem, szíveskedjenek rendbe tenni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Soroksár

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés továbbítva a Ceetrus Hungary Kft.-nek az info.hungary@ceetrus.com címen.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért az nem semmi, hogy vasárnap este 9-kor, 1 órán belül jön válasz. :D Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetéke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére