Megoldott

Játszótéri pad

A 3.kerület Meggyfa utcai óvoda melletti játszó téri padon,ami a felnőtt sportszerek mellett van,egy odaszáradt /nagy dolgát/oda végezte emberi ürülék található.Ma próbáltuk leönteni vízzel,de nem nagyon sikerült.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Meggyfa u 14

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A pad tisztára mosása valamint annak fertőtlenítése meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentést továbbítottam Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet részére további ügyintézés céljából.

    Tisztelettel:
    Marosvölgyi Csilla
    ügyfélkapcso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez utólag a kiegészitésem,és 3.ker Vihar u 29-el 08.06.án ismét bejelentettem,de most pontositva.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahelyek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére