Megoldott

Szelektív hulladékgyűjtés

Anonim Járókelő

A Versec sorban a szelektív hulladékgyűjtő környéke szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Versec sor 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Nagyon szépen köszönjük!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink ellenőrizték a gyűjtő környezetét és az ott talált 2 db pizzás dobozt és egy darab boros kartont a kb 10-12 méter távolságra lévő szemetesbe dobták.

    A mellékelt fo...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére