Megoldásra vár

Kiszáradt, kitaposott zöldfelület

Jelzett zöldfelület sajnos teljesen kiszáradt, keréknyomos, illetve töredezett betondarabok fedik.
Kérjük a felület kezelőjét, hogy minőségileg állítsa helyre a zöldfelületet, illetve esetlegesen gondoskodjon a gépjárművek elöli elzárásáról.

Pontos helyszín:
47.59669807005743, 19.06329538400014

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00087150 számú bejelentésben jelzett zöldterülettel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a kérés igénylistában rögzítésre került, annak megvalósulására forrás függvényében k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahelyek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére