Megoldott

Kiszáradt facsemete

Képen látható facsemete sajnos teljesen kiszáradt.
Kérjük a facsemete és a támasztóoszlopok eltávolítását.
Ezen felül kérjük a tisztelt kivitelezőt, hogy ilyen kis zöldkazettákba ne ültessenek a továbbiakban fákat, különös tekintettel nem ilyen közel a peremrészhez. A környéken így is rengeteg gondot okoz, hogy az idők folyamán megnőtt fák gyökerei teljesen szétnyomják az aszfaltot, melyre továbbra sem kaptunk javítási megoldást.
Bokrokat, kisebb örökzöldeket természetesen nagy örömmel fogadunk.

Pontos helyszín:
47.59885087150695, 19.0599741387039

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltávolították a kiszáradt fát, az ügy megoldottnak tekinthető.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00087149 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett elszáradt fa eltávolításáról gondoskodunk. Pótlása legkorábban az őszi ültetési időszakban lehet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahelyek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére