Megoldásra vár

Járdát elfoglaló növényzet

Kérem a növényzet ritkítását, a járda használhatóságának növelése miatt.
https://www.google.com/maps/@47.4641188,19.0302049,3a,28.3y,299.31h,85.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1sTYVQUgjQRoi4YqvoAv11AQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 59

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Strasser
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére