Válaszra vár

Karbantartási igény

Anonim Járókelő

A városligeti kutyás élmenyparkban a "medence" eldugult.
Próbáltuk kipucolni belőle az iszapot de a kis szemeteslapátunk már kevésnek bizonyult.
A Hermina úthoz közelebbi gomb pedig megszűnt létezni.
Örülnénk ha tiszta vízben tudnának hűsölni a kutyák.
Páran tisztogatjuk itt a medencét,de kevesen vagyunk ekkora igenybevételhez.
Köszönjük ha kipucolják,karbantartják néha.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 30

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Annamária
  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A problémát már augusztus elején megoldották kollégáink.

    Tisztelettel,
    Városliget Zrt.
    Ügyfélszolgálat

    From: Járókelő.hu
    Sent: Friday, September 10, 2021 1:46 PM
    To: Ügyfélsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikerült valamennyire kipucolni, de a lefolyók tömve vannak homokkal.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    víz pazarlás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére