Megoldásra vár

Járdahiba

A Tótfalusi Kis Miklós sétányról levezető lépcső előtti járdából hiányzik egy darab.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Tótfalusi Kis Miklós stny. 22 30

Hozzászólások

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük járdahiba bejelentését. A hibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk. Tájékoztatjuk, hogy a járdahibákat azok veszélyessége, elhelyezkedése, kiterjedése alapján...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Csaba
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Dobos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járdacsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére