Megoldott

Befejezetlen járda

Az Emlékezés terén jó ideje befejezetlenül áll a járda egy pici szakasza.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Emlékezés tere 6

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. A szakaszon az aszfaltozás elkészült.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkodási Osztály
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járdacsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Tótfalusi Kis Miklós sétány (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére