Válaszra vár

Gaztenger.

FRISSÍTÉS 2021.09.10.

Zuglói Önkori válasza:
"Köszönjük bejelentését, viszont legyen kedves a MÁV-ot megkeresni ezzel kapcsolatban."

---

Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi út - Mexikói út kereszteződés előtt és a kereszteződésben a körvasútsori híd előtt, alatt és után ember magasságú a gaz, a közlekedési táblákat is majdnem eléri.
Kérem a probléma mielőbbi orvoslását.
Ui.: Csak úgy mint a másik oldal amit bejelentettem ( szintén gazos volt ) ez is MÁV terület lehet. Érdekes ott megcsinálták, igaz csak felszólításra, ezt az oldalt szándékosan nem csinálták meg, gondolom. Végülis ha nem jelenti senki akkor nem kell dolgozni, nem igaz kedves MÁV?!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 13

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi út - Mexikói út kereszteződés előtt és a kereszteződésben a körvasútsori híd előtt, alatt és után ember mag...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, viszont legyen kedves a MÁV-ot megkeresni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zuglói V
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, legyen kedves a MÁV-hoz fordulni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zuglói Városgazdá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jávor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére