Megoldott

Rendszeresen koszos, mocskos buszmegálló

Anonim Járókelő

Felháborító, hogy többszöri bejelentés ellenére sem takarítják megfelelően a Kelemen László utcai buszmegállót (29;129).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    "bejelentés ellenére sem takarítják "

    HOGY koszolódik össze?????
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Anonim Bejelentő!

    Az FKF és a BKK folyamatosan takarítja a Kelemen László utcai megállókat és ezt az Önkormányzat is így látja.

    Az Ördög-árok esetén az FCSM a korábbi évekkel szemben folyam...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. Kerületi Önkormányzat!

    A tisztánlátás végett és a korábban tételesen csatolt felvételek alapján érdemes leszögezni, hogy a 4. bejelentést követően és több mint 4 hónappal az első bejelen
    ...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink mint mindig most is ellenőrizték a bejelentés. Ahogy a képeken is látható a Kelemen László utcai mindkét megálló tiszta.

    A megálló mellett található vegyesbolt kb
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére