Megoldott

Parlagfű

Kedves Járókelő,

A Bécsi úton a parlagfű virágzás előtt jó lenne levágni őket, főleg hogy egy kórház van a közelben. Tudnátok segíteni?

Üdv,
Attila

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szent Margit Kórház

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JÁRÓKELŐ – BUDAPEST – 00087039 azonosítójú bejelentésben jelzett parlagfűvel kapcsolatban tájékoztatom, hogy jelenleg a kerületben a teljes gondozásba vett területen, n...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm lenyirtak!
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahelyek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére