Megoldott

Kátyú a Szervián utcában

A Szervián utcában, a képen látható helyen egy jókora kátyú éktelenkedik. Kérem az illetékest az út javítására.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kaffka Margit köz 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és képet!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú a Szegedi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére