Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ingatlan tulajdonosok kötelezettsége az ingatlan előtt járdaszakasz tisztán tartása az úttest szegélyig. Sajnos vannak ingatlan tulajdonosok akik ezt a kötelezettségüket nem te
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kanapé az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hollósy Gábor
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budapest, Irén utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére