Megoldott

Csőtörés a buszmegállóban

Anonim Járókelő

Ket napja szivarog a buszmegallo jardaja alol a viz, valoszinuleg csotores miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "ket napja szivarog a buszmegallo jardaja alol a viz, valoszinuleg csotores miatt."-ról "Ket napja szivarog a buszmegallo jardaja alol a viz, val...

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "csotores a buszmegalloban"-ról "Csőtörés a buszmegállóban"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A betonút alól feltör a víz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Sasvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mészkő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivárog a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest, Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére