Válaszra vár

Levegő- és zajszennyezés a Felvonulási téren

Anonim Járókelő

A Felvonulási téren folyó építkezésen a betontömbök darálása a videón látható módon történik. A port végig száll a Dózsa György úton, mely egészség- és környezetszennyező.

Probléma helyszíne
Budapest Benczúr utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerékpár szervízpont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a sínek mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére