Megoldott

Sötét a Vend utcában

Sotet van a lomboktol

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vend u. 17

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes válasza alapján ez szerintem megoldott.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mechwart tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aluminium oszlop(?)-csonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zsigmond köz (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpabúra lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péri Ákos
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére