Megoldott

Parlagfűtenger a Dombóvári úton

FRISSÍTÉS 2021.08.11.

Bejelentő hozzászólása:
"Véleményem szerint nem megoldott, hiszen ember magas fásult gaz csoportok láthatóak a helyszínen."

---

Vígan tenyészik a parlagfű a BudaPart projekt által érintett területen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 24

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A múltkor lekaszált parlagfűtövek kihajtottak, szépen elágaztak 15 felé, és ismét virágozni készülnek, lassan ismét aktuális egy kaszálás ugyanitt.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086973 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Vígan tenyészik a parlagfű a BudaPart projekt által érintett területen."-ról "FRISSÍTÉS 2021.08.11. Bejelentő hozzászólása: "Véleményem s...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Véleményem szerint nem megoldott, hiszen ember magas fásult gaz csoportok láthatóak a helyszínen.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelen állapot.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A bálványfa Közép-Európa legveszélyesebb invazív fafaja. A kaszálás csak sokat ront a helyzeten. Allergiásként pedig szintén problémásnak gondolom, de remélem azért összeszedik.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086973 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, August 4, 2021 1:54 PM
    To: Budapest Közút Út...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    További fotók.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére