Megoldott

Megsüllyedt fedél

Anonim Járókelő

VIII.József utca 23 elött 2 db talán Telekomos fedél megsüllyedt kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József u. 23

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére