Megoldott

Kiszáradt fa

Pusztaszeri 39 előtt

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pusztaszeri út 39

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszín alkalmatlan (nem lehet eltávolítani a csonkot) faültetésre, pótlás szemben a Pusztaszeri út 46/b-nél történik. Kérjük az ügy lezárását!

    Üdvözlettel,
    II. Kerül...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszáradt fát eltávolították. Pótlása az őszi ültetési időszakban történik meg.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Pusztaszeri út 41, 1025 Magyarország (47.52750517, 19.02581466, 16)"-ról "Budapest, Pusztaszeri út 39, 1025 Magyarország (47.5277396, 19.02615078, 21)"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszáradt, elhalt fákat folyamatosan távolítjuk el a kerület közterületéről, hogy az őszi ültetési időszakban pótoljuk azokat.

    A jelzett fa is a listán van már. Köszönjük jelzé...
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglalt veszélyes fát, és ha a balesetveszély fennáll, haladéktalanul intézkedik a...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086899 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére