Megoldott

Belógó ágak

Kérem vágják vissza a járda és a kerékpárút fölé fejmagasságban belógó ágakat!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, 0104-Döbrentei tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086889 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Faveremrácsok és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Rákóczi út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    falevelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Szent Gellért lépcső (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére