Megoldott

Hiányzó sapka

A Vécsey utca 58. előtti földalatti tűzcsapnak hiányzik a sapkája.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vécsey u. 58

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították is.
  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Nyitott akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére