Megoldásra vár

Móricz Zsigmond körtér 6-os villamos végállomás

Anonim Járókelő

Móricz Zsigmond körtér végállomásnal életveszélyes állapotban van a végállomás villamos ütköző tultolva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnalatos modon nem lesz erre megoldas 2 eve igy nezki es ez a legegyszerubb tudnak rola de ennyi
  • Ügyszám: 0038/0017115-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00086818

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/51844/serult-es-grafftis-viragos-lada-moricz-zsigmond-korter

    "Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A
    ...
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    2 éves sztori.
    Egymásra mutogatnak, nem történik semmi.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló felépítmény, elhanyagolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kamaraerdei út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló átnevezés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére