Megoldásra vár

Sérült és grafftis virágos láda - Móricz Zsigmond körtér

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.09.23.:

A Budapest Közút válasza:
"A villamos végállomás bak sérüléseinek okáról nincsenek információink, azokat a BKV Zrt. üzemelteti."

-----

FRISSÍTÉS 2019.09.23.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület
graffitimentesítése megtörtént."

-----

Sérült és grafftis az ütköző bak köré épített virágos láda Móricz Zsigmond körtér /6V/

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves BKK, azzal is érdemes lenne fogllakozniuk, vajon miért is sérül a virágos láda dolyamatosan.
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033404-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00051844

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Sérült és grafftis az ütköző bak köré épített virágos láda Móricz Zsigmond körtér /6V/"-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.23.: A Budapest Közút válasza: "A villamos végállomás bak sérüléseinek okáról nincsenek információink, azokat a BKV Zrt. üzemelteti." ----- FRISSÍTÉS 2019.09.23.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület graffitimentesítése megtörtént." ----- Sérült és grafftis az ütköző bak köré épített virágos láda Móricz Zsigmond körtér /6V/"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Tömegközlekedés"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Sérült és grafftis virágos láda - Móricz Zsigmond körtér /6V/"-ról "Sérült és grafftis virágos láda - Móricz Zsigmond körtér"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Graffiti"-ról "Egyéb"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sérült ütköző bak javtását ki vállalja? BKK/BKV?

    " A villamos végállomás bak sérüléseinek okáról nincsenek információink, azokat a BKV Zrt. üzemelteti. A Koncentrált rakodóhely és a mozgáskorlátozot
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület
    graffitimentesítése megtörtént.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére