Megoldott

Kissé rossz állapotú autó

A XVI. kerületben a Béla utcában (Szlovák út felőli végén) áll egy meglehetősen elhagyott autó - az ablaka is be van már törve. Kérem az illetékeseket, hogy szállítsák el. Kérem az illetékeseket, hogy intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Béla u. 211

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították már
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére