Megoldott

Illegális szemétlerakás n+1

Kérem az illetékes értesítését a szemét elszállítása miatt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 98

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemetet elszállították, köszönöm szépen. Probléma megoldva.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvágóhíd szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes nincs ürítve. Ecseri út 4/2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ecseri út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére