Megoldott

Pislákoló lámpa

Világít, majd elalszik (ha bemelegedett?)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tallér u. 23

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.08.02.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabeje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gizella út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    1402-Vágány utca-Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erzsébet királyné útja, aluljáró (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére