Megoldásra vár

Halott fa

Teljesen kiszáradt

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 58

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00086694

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00086694 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086694 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült játszótéri játék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fák a Károly körúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére