Válaszra vár

Nem működő szökőkutak

Az Eiffel téren nem működnek a szökőkutak

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 55-57

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Csapat!

    A Bejelentő által jelzett Eiffel tér közforgalom számára megnyitott magánterület, nem Önkormányzati tulajdon, így a szökőkutak üzemelésének kérdésében nem tudunk segíteni. A t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Be nem fejezett munka?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budapest Kőrösi J. u. 7-9 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére