Megoldásra vár

Gesztenyés-kert játszótér banánhinta

A Gesztenyés-kertben lévő játszótéren eltűnt a banánhinta / körhinta, csak a középső oszlopa maradt meg. Szeretnék érdeklődni, hogy javítva, esetleg pótolva lesz a hinta? A kép a Google Térképről származik, amelyiken látszik a hinta eredeti állapota.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 16

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086656 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Gesztenyés kerti játszótér a Főváros kezelésében van, kérjük a bejelentést feléjük továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Illetékes: FŐKERT
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére