Megoldott

Eldugult víznyelőrács

Kérem az FCSM értesítését a víznyelőrács tisztítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4246961,19.0796141,3a,47.7y,127.36h,61.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1soetnSX9hhU4XeBZbTONB0A!2e0!7i16384!8i8192
Rákóczi tér, Aradi u. sarka.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Aradi u. 13

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a tisztítás, probléma megoldva.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kazánház utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére