Megoldott

Hiányzó tűzcsap sapka

XXI. ker. Szebeni u., Erdélyi u. találkozásánál a tűzcsapról a sapka hiányzik.
Kérem a Vízművek értesítését a probléma megoldása céljából.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdélyi u. 40

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták köszönöm. Problèma megoldva.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tűzcsapokkal a Vízművek foglalkozik, Katasztrófások le fogják passzolni....
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tűzcsap átereszt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Tesco
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Iskola tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére