Megoldott

Elfordult tábla

Anonim Járókelő

Kérem fordítsák vissza! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016667-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00086644

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK szakterületének munkatársai helyreállították a jelzett táblát....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Berepedt utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Értelmetlen

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére