Megoldott

Elhagyott auto

Elhagyott auto

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 48a

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó le lett mosva, már máshol áll, használatban van újra, megoldódott.
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az infót!
    És kedves gesztus, sokan nem tudják, hogy a szélvédő előtti szellőző ha eltömődik levéllel a karosszéria rozsdásodás melegágya lesz, és a párosodó ablak valamint elfertőződő klímá...
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen a gépjárműnek van érvényes műszakija, de a tulajdonos nem közlekedik még vele.

    Javasoltam számára egy kozmetikai takarítást, mielőtt a szellőzői eltömődnek végleg.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismerem én is, januárig van rajta műszaki, ez megoldatlan.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sárga 1978-as FORD LTD COUNTRY SQUIRE

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Somlói út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére