Megoldott

Kivágott fa

A Jurányi utca és Varsányi Irén utcák sarkán, itt állt egy fa, amit most kivágtak a gázvezeték felújítás miatt. Beszéltem a művezetővel telefonon, aki azt mondta hogy a fa pótlásra kerül.

Azért jelzem most, hogy az Önkormányzat tudjon róla, és majd számon kérje a kivitelezőn illetve a beruházón.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Jurányi u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Sajnos a közművezeték (gázvezeték) védőtávolsága miatt ültetett fával nem lehetett pótolni az innen átültetett fát, így dézsás fával lehetett csak a pótlást megoldani.

    Ahogy korá...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bujdosó Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors választ, és örülök hogy pótlásra fog kerülni a fa. Szép napot és zöldebb Vízivárost kívánok!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ez a bejelentés már szerepelt itt is, ahol részletes választ adtunk.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/86368/kivagott-fa

    Tisztelt Bejelentő!

    A fát nem kivágták hanem át
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére