Megoldott

Kivágott fa

Közműépítés miatt kivágtak egy fát.
Miért kellett elpusztítani egy élőlényt?
Ki fogja pótolni?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Jurányi u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Sajnos a közművezeték (gázvezeték) védőtávolsága miatt ültetett fával nem lehetett pótolni az innen átültetett fát, így dézsás fával lehetett csak a pótlást megoldani.

    Ahogy korá...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fát nem kivágták hanem átültették!

    A Varsányi Irén utcában az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. végzi a gerinc gázvezeték hosszú évek óta tervezett rekonstrukcióját.

    Az MVM Főgá
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére