Megoldott

Hiányzó tűzcsap

Anonim Járókelő

A tűzcsap jelzőtábla által jelzett helyen nincs tűzcsap. Megszűnt, vagy díszburkolat alá került. Kérem az illetékest vizsgálja meg. Köszönöm!

https://maps.app.goo.gl/FJggDobbhH6c5bGx8

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károlyi utca 14b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak sikerül.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügykezelő! Kérem szépen az illetékes módosítasát Fővárosi Vízművekre. Köszönöm!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves ügykezelő. Fővárosi Vízművek illetékessége.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt a kar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltávolított táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére