Megoldásra vár

Kivágott fák pótlása

Anonim Járókelő

Tisztelt Címzett!
A Szilágyi Erzsébet fasor és a Hűvösvölgyi út mentén az utóbbi időben több fát kivágtak. Érdeklődöm, hogy a fák pótlására mikor kerül sor.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 114

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086618 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Illetékes: FŐKERT
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Faveremrácsok és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Rákóczi út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére